BOGATE DOŚWIADCZENIE 
W BŁĘDACH MEDYCZNYCH

Wszechstronna wiedza połączona z praktycznym doswiadczeniem w sprawach o błędy medyczne pozwala nam doradzać w najbardziej skomplikowanych przypadkach i sytuacjach życiowych.

KANCELARIA

O KANCELARII

Kancelaria Radcy prawnego Łukasza Szafrana specjalizuje się w prawie medycznym, a w szczególności w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za błędne działania lekarzy oraz personelu medycznego w ramach wykonywanych czynności zawodowych.

Dotychczas uzyskaliśmy należne odszkodowania, zadośćuczynienia i renty w sprawach z zakresu błędów medycznych dla wielu klientów z różnych części Polski.

Warto dodać, że mecenas Łukasz Szafran, jako jeden z pierwszych prawników w Polsce podjął decyzję, aby świadczyć kompleksowe usługi dla osób poszkodowanych wskutek nieprawidłowego działania podmiotów medycznych.

Doświadczenie, jakie zdobył mecenas Łukasz Szafran podczas praktyki daje przewagę na rynku, a naszym klientom pewność, że ich sprawy prowadzone są z należytą starannością i największym zaangażowaniem.

 

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnia praktyka prawnicza w sprawach z zakresu błędów medycznych pozwoliła na uzyskanie przez Kancelarię niezbędnego doświadczenia w trudnej i skomplikowanej materii prawa medycznego. Pomagamy uzyskać odszkodowania za błędy medyczne w wysokości adekwatnej do poniesionych szkód.

Profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się reprezentowaniem klientów, którzy ucierpieli z powodu błędów w sztuce lekarskiej. Wszechstronna wiedza połączona ze zdobytym doświadczeniem praktycznym w tych sprawach pozwala nam doradzać w najbardziej skomplikowanych przypadkach i sytuacjach życiowych.

W naszym zespole poza prawnikami, którzy posiadają bogatą wiedzę merytoryczną są również lekarze, z którymi na stałe współpracuje kancelaria. Dzięki takiemu połączeniu jesteśmy w stanie rzetelnie ocenić każde zdarzenie pod kątem prawnym oraz z punktu widzenia aktualnej wiedzy medycznej.

CEL

Priorytetem Kancelarii jest profesjonalna pomoc i doradztwo prawne naszym klientom. Przykładamy szczególną wagę do celu jakim jest uzyskanie rekompensaty dla osób dotkniętych szkodą powstałą na skutek błędu medycznego.

Każdą ze spraw prowadzimy z poszanowaniem zasad etyki zawodowej oraz mając na względzie dobro i interesy naszych klientów. Wierzymy, że sukces wynika z ciężkiej pracy oraz zaangażowania. Połączenie tych dwóch cech pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości.