BŁĄD ZA KTÓRY PŁACISZ ZDROWIEM

Zaniedbanie, złe leczenie, nieodpowiednia diagnoza, to czynniki na które nie masz wpływu, ale które mogą mieć wpływ na Ciebie. Zostałeś ofiarą błędu lekarza i czujesz się poszkodowany? Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie za błędy lekarskie i medyczne!

Odszkodowania za błędy lekarskie

Odszkodowanie za błąd lekarski

Kancelaria Radców Prawnych Mediuris powstała z myślą o wszystkich osobach potrzebujących pomocy przy sprawach związanych z błędami lekarskimi. Pomagamy uzyskać odszkodowania za błędy medyczne w wysokości adekwatnej do poniesionych szkód. Jesteśmy jedną z pierwszych na polskim rynku kancelarii specjalizującą się w tym obszarze prawa.

Pomocy prawnej dla chcących uzyskać odszkodowanie ze błąd lekarski udzielamy Klientom na terenie całej Polski. Zespół prawników z bogatą wiedzą merytoryczną i wieloletnim doświadczeniem przy sprawach związanych z medycyną udziela porad prawnych i zapewnia kompleksową reprezentację. Gwarantujemy pomoc: począwszy od oceny zdarzenia, skompletowania dokumentacji medycznej, jej analizy i ustalenia wartości roszczenia, przez negocjacje z odpowiedzialnym za błąd lekarzem bądź placówką medyczną, aż po reprezentację przed sądem.

Prawo medyczne jest naszą specjalnością. Do tej pory udało nam się efektywnie pomóc poszkodowanym pacjentom oraz ich rodzinom w uzyskaniu odszkodowania za błędy lekarskie, jak również renty, czy zadośćuczynienia.

Naszym priorytetem jest zawsze dobro Klienta. Dlatego też do wszystkich powierzonych nam spraw podchodzimy rzetelnie i z dużą starannością.  Udzielamy pomocy w zakresie odszkodowań pacjentom, którzy doświadczyli m.in.:

  • - błędu lekarza przy porodzie,
  • - zakażenia szpitalnego,
  • - niewłaściwego leczenia,
  • - błędu chirurgicznego,
  • - błędu podczas leczenia stomatologicznego,

   i w wielu innych sytuacjach.

Wszystkich pacjentów, którzy zostali poszkodowani przez lekarza lub placówkę medyczną i doświadczyli błędu medycznego zachęcamy do kontaktu z nami. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i efektywną walkę o zadośćuczynienie dla każdego Klienta. Wszystkie szczegóły oferty można uzyskać, dzwoniąc lub wypełniając formularz kontaktowy.